A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Dashurie

Fole E Shpirtit

Ti kurre su largove nga une
Fole ngrite thelle shpirtit tim
Aty fshihesh mbremjeve kur bie nata
Cicerima jote me zgjon c"do agim...
M.P
9/04/16

- poem written by Mimoza Paskali


Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019