A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mbreteria Jone

Sa here me gjen ne gjume,
me puthje nis me zgjon
drejt teje kthehem une
e endrra ne cast fillon..

Ne kete enderr te bukur
i vetmi mbret je ti
mbreteresha jam une
mjafton dhoma per mbreteri

- poem written by Mimoza Rista


Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019