Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Selimi - Do Ta Pi Rakine (Potpuri Serenatash) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Do ta pi rakine
Deri sa te vdes
Kur me sheh te pire capkene
Pse me mua qesh

Do te ta mesoj
Edhe ty rakine
Se e dehur moj capkene
Ma shton dashurine

Nuk do pi raki
Por do pi konjak
Kafen te ma besh capkene
Te ma besh me kajmak

Do te ta mesoj
Edhe ty konjakun
Se e dehur moj capkene
Do ma shtosh merakunNuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Selimi - Do Ta Pi Rakine (Potpuri Serenatash)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Pi Rakine (Potpuri Serenatash)".
3. Video është e këngës "Do Ta Pi Rakine (Potpuri Serenatash)", por nuk këndohet nga Mimoza Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Selimi:


Komente 0