Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Selimi - Falju Zemres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo zemer si nje qelq i thyer
Po rri e pret e zhytur ne vegim
Eshte e heshtur e vetmuar
Ka kohe qe ti i ke munguar
Ashtu si djelli fshihet pas nje reje
Ndoshta kthehesh prap tek une
Ashtu si dielli serish lind
Mengjesi naten e perpin
Ashtu dhe zemra ime pret te kthehesh ti
Kujtimi i saj po e lendon
E malli yt po e pushton
Ky cast i pritjes pambarim e mundon
Ti ktheju zemres
Mos e ler vetmuar
Mengjesi neser
Bashke ne te na gjeje
Ti falju zemres
Dashuri e cmuar
Pushtoje shpirtin
Qe per ty me dhemb


Mimoza Selimi - Falju Zemres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falju Zemres".
3. Video është e këngës "Falju Zemres", por nuk këndohet nga Mimoza Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Selimi:


Komente 0