Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


A Po Ndërron Stil Mimoza Shkodra?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  62
[04-08-2015]
Këngëtarja Mimoza Shkodra, së fundmi ka sjellë këngën e saj më të re me titull “Ki me ni”, një këngë me tekst nga Bim Bima dhe muzik të Irkenc Hyka’së, e që po i ec shumë mirë këngëtares.

Ajo ka arritur që të jetë ndër këngët më të klikuara për këtë sezon. Që nga koha e daljes në skenë e deri më sot, Mimoza ka ndërruar disa herë stil sikurse në pamje ashtu edhe në muzikë.

Fillimisht ajo është njohur më shumë për baladat e saj dhe muzikë tallava, derisa kohët e fundit ajo ka kaluar në diçka më ritmike. Siç duket edhe Mimoza ka vendosur që të ndjek më shumë tregun e ri muzikor.
 (Indeksonline)

      Mimoza Shkodra - Ki Me Ni [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet