Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


A E Ka Harruar Art Abazin Këngëtarja Mimoza Shkodra?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[08-02-2016]
Këngëtarja Mimoza Shkodra u përfol gjatë vitit të kaluar për një lidhje të mundshme mes saj dhe Art Abazit mirëpo që asgjë nuk u konkretizua.

Një foto e tyre e postuar në rrjetet sociale lindi dyshimet për këtë gjë megjithatë Mimoza vazhdon ta ruajë me mjaft fshehtësi jetën e saj private.

Së fundmi Mimoza ka publikuar një foto ku shihet bashk me reperin e njohur 2 Ton në prapaskenën e një koncerti.

Por nëse shikojmë me vëmendje tek veshja e Mimozës, në pantallonat e saj shkruhet "Art", gjë që ka ngirtur dyshime se mes tyre ka vërtetë shkëndija?
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet