Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Çfarë Ndodhi Me Zërin E Mimoza Shkodrës?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
[01-01-2015]
Këngëtarja Mimoza Shkodra këtë vit ka qenë e ftuar në programin më të njohur të vitit të ri, "Op Labi Party" i cili organizohet çdo vit në Rtv 21. Formula e këtij viti ka qenë mjaft interesante veçse pak monotone për publikun, kështu të paktën janë shprehur ata.

Sipas formulës së këtij viti në pjesën e parë të emisionit disa këngëtarë duhej të këndonin në çifte këngë të vjetra qytetare. Mimoza Shkodra ishte e para që nisi mbrëmjen dhe sipas shortit ajo u detyrua të këndonte këngën "Oj Kosovë o nëna ime".

Ajo çfarë na habiti vërtetë shumë ishte zëri i saj i cili nuk u fut aspak në këngë dhe tingëlloi shumë i dobët, ndryshe nga ai ç'jemi mësuar ta shohim në këngë të inçizuara. Por çfarë ndohi me zërin e Mimoza Shkodrës?
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet