Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ja Si Duket Mimoza Shkodra Pa Grim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  71
[13-01-2015]
Nuk është se na është dhënë shumë shpesh rasti të shohim këngëtaren Mimoza Shkodra pa make up. Ajo është shfaqur gjithmonë pranë publikut me këngë dhe videoklipe dhe rrallë shumë herë nëpër intervista.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetet e saj sociale ku shihet në një sallon bukurie teksa ka rregulluar flokët kaçurrele por nuk e ka realizuar ende make up-in.

Duhet thënë se ajo duket bukur edhe pa grim!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet