Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Krejt Mi More Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  43

Sa her provova une
te te them mjaft esht me
s'mundem dot e kam kot
syte do pikojn lot
nuk di se cka nje dreq
qe ndjehem per ty un shum
qe ndjehem per ty shum shum keq

ref:
Ti mjaft lujte ti
me mujte ti
je vujtje qe ilac nuk ka

Ti prej dore krejt
krejt mi more
merma shpirtin
ma mir ka mem ra

Shpirt sa shum me ke lodh
dhe do te mar inat
sa te shof prap ajo
qe aq shum te do
s'me therret un vij vet
e me shkakton shum shum
e me shkakton shum siklet

ref:3x
Ti mjaft lujte ti
me mujte ti
je vujtje qe ilac nuk ka

Ti prej dore krejt
mi more mer ma
shpirtin ma mir
ka me m'ra


Ky tekst u dërgua nga  enkela

Mimoza Shkodra - Krejt Mi More
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Mi More".
3. Video është e këngës "Krejt Mi More", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0