Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Zanatin E Ke Harru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

a e din sa te kam pritur
veq nje here mem thirre
por si duket ti per mua nuk
po je i lire koha nuk te ka
mjaftuar si tash si dikur
ky gabim qe përsëritet
smund te falet kurr une
nuk jam sikur te tjerat
deri tash qe ti ke pas
nuk lejoj qe zemren time
dikush me ma plas

ref2x

po shihet ne syt e tu
zanatin se ke harru
me mire ta din krejt
i njejti paske mbet
po shihet ne syt e tu
zanatin se ke harru
me mire ta din krejt
i njejti paske mbet

koha nuk te ka mjaftuar
si tash si dikur ky gabim
qe perseritet smund te
falet kurre a e din sa te kam
pritur me te pa veq 1 here
sme ke dashtur me gjithe
zemer me dashte me sherr |

po shihet ne syt e tu zanatin
se ke harru me mire ta din krejt
i njejti paske mbet


Ky tekst u dërgua nga Ariani

Mimoza Shkodra - Zanatin E Ke Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zanatin E Ke Harru".
3. Video është e këngës "Zanatin E Ke Harru", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 5