Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Jeta S'Eshte Matematike (Matematika) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Ne rrug rastesisht te takova
kur shkoje ares se germis
sa te pash sdi pse u drodha
shoki im i femijeris.

Por dhe ti mbete i habitur
se kishim koh qe sishim pa
as un as ti se fshehem fare
se malli shum na kishte marr.

x2.
Por jeta sesht matematik
ku nje dhe nje bejn dy gjithmon
e un e ti dhe shum te tjer
kte duhet mire qe ta kuptojm...


Ky tekst u dërgua nga Anita


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Shkodra - Jeta S'Eshte Matematike (Matematika)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta S'Eshte Matematike (Matematika)".
3. Video është e këngës "Jeta S'Eshte Matematike (Matematika)", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 1