Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - E Ke Nje Vend  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  159

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Supersonic"

Këngë e albumit:

"Best Hits On Super Sonic"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Shpesh her mi thua fjalet ti a me don pse mpyt ti mua pse ti me provokon veq ta dish shpirtin tim qka kam un ne brendsi me mir ta kuptosh ti nese me merr per qudi as nuk osht befasi thjesht ste dua ty

ref : Veq vazhdo ti zemer edhe mos u ndal dashurin qe fale ti krejt un do ta marr tash kuptoje shpirto edhe mbaje ne mend nzemren tim gjithmon e ke nje vend 2 x

Pse po mundohesh dashurin te ma provosh vetun ti ndalu zemren te ma lexosh do ta dish shpirtin tim qka kam un ne brendi me mir ta kutptosh ti mos e merr per qudi as nuk esht befasi dje ste dua ty ...

ref : Veq vazhdo ti zemer edhe mos u ndal dashurin qe fale ti krejt un do ta marr tash kuptoje shpirto edhe mbaje ne mend zemren time e ke nje vend .... ²x


Ky tekst u dërgua nga 'a Rdiana Dhe Liridoni
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet