Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - E Mallkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Qësht kjo rrug e pa fund sa premtime t'ran ne buz,
ku je ti ku je fsheh ? me kujtime n'bes ke pre.

E mallkoj atë dit jetime kur te morri të largoj,
tash po tretem got rakie mos kujto kaq leht t'harroj. ( x2 )

Qësht kjo rrug fund nuk ka, të gjith thojn nuk je ma
Ku je tret, ku je tret? dua tqaj po nuk kam zë

E mallkoj atë dit jetime kur te morri të largoj,
tash po tretem got rakie mos kujto kaq leht t'harroj. ( x4 )


Ky tekst u dërgua nga S.g.a.j   TeduazemerMimoza Shkodra
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Mimoza Shkodra - E Mallkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mallkoj".
3. Video është e këngës "E Mallkoj", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0