Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Oj Lulije E Hanem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8

Oj lulije e hanem e hanem
ohh.. kujna ja le nanen
ehh.. Nanen
Nanen e harova e harova
ohh nty u dashurova

Oj lulije e hanem e hanem
ohh.. kujna ja le baben
ehh.. Baben
Beben e lash te shpija
ohh.. le tma rujn vllaznija

Baben e lash te shpija
ohh.. le tma rujn vllaznija


Ky tekst u dërgua nga Fatime


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Shkodra - Oj Lulije E Hanem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulije E Hanem".
3. Video është e këngës "Oj Lulije E Hanem", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0