Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Jo Mos E Kerko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  151

Verse 1:

ndonjeher te kujtoj pendohem un
kjo histori mbaroj
jooooo nuk zgjat isha e pa fat
ka nje detaj qe ti e harron
shum te kam dasht sa ti se meriton
sot e kuptoj je penduar te pervoj

Ref 2x:
ti
jo mos e kerko nje zemer tjeter
te gjith nje dit gabojn dhe mbeten veten
ashtu si un sot jam dashuri joo nuk kam

Verse 2:

e vrave ti çdo dit qe doja un
po mbytet sot nje dashuri me shum
seee gjithmon njesoj jan njeri qesh e tjetri qan
ka nje detaj qe ti e harron shum te kam dasht
sa ti se meriton
sot e kuptoj je penduar te pervoj

Ref 4x:
ti
jo mos e kerko nje zemer tjeter
te gjith nje dit gabojn dhe mbeten veten
ashtu si un sot jam dashuri jo nuk kam


Ky tekst u dërgua nga  GentianaO   tinkkaMimoza Shkodra
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/12/2010
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Mimoza Shkodra - Jo Mos E Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Mos E Kerko".
3. Video është e këngës "Jo Mos E Kerko", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0