Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Te Dua Vetem Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Me largo nga endrrat tua
se s'mund te bej gjum te qet
nuk jam ajo qe thua
dashuria e vertet
nuk jam ajo qe thua
dashuria e vertet

REF 2X

-C'ti bej zemres qe vec te do
-Ndjenjat ti vet duhet ti pranosh
s'jam e jotja mos harro
bukuria te mashtron

Me harro se m'ke takuar
se s'mundem te ndihmoj
kjo dashuri eshte e gabuar
dhe cdo gje do deshtoi
kjo dashuri eshte e gabuar
dhe cdo gje do te deshtoi

REF 4X

-C'ti bej shpirtit qe vec te do
-Ndjenjat ti vet duhet ti pranosh
s'jam e jotja mos harro
bukuria te mashtron.


Ky tekst u dërgua nga vilma :)

Mimoza Shkodra - Te Dua Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Te Dua Vetem Ty", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0