Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Mimoza Shkodra - Me Doje Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  396

Komente

19 🔥

03/07/2013

2013-07-03T10:10:24+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Sula

Teksti:

2 Step

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Hite Vere"

Këngë e albumit:

"5 Mega Yjet"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013


Me vrave ti zemer si gjithmone
kte here jo nuk ta fal
ti gjithmone keshtu vepron
pse ma ben me kast
me ke thon se vetem ty te du
edhe pa mu jo s'munesh me jetu
fantastik do mbetesh ti per mu
ndaj sot me vret..

Ref::
Se un zemer e kam 1 emer
Jam si çdo femer
Me doje ti
Se ti zemer e ke 1 emer
Jo si cdo femer
ndjenjat ti fala ty...

Te doja me zemer dhe te du
pas kohen nuk e kthej
edhe pse mbone me lotu
per ty vazhdoj te n`Djej
me ke thon se vetem ty te du
edhe pa mu jo smunesh me jetu
fantastik do mbetesh ti per mu
ndaj sot me vret...

Ref::
Se un zemer e kam 1 emer
Jo si cdo femer
Me doje ti
Se ti zemer e ke 1 emer
Jam si cdo femer
ndjenjat ti fala ty....


Ky tekst u dërgua nga Heroolinda0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet