Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Me vrave ti zemer si gjithmon
Kte her jo nuk te fal
Ti gjithmon keshtu vepron
Pse ma bon me kast

Me ke thene se vetem ty te du
Edhe pa mu jo smunesh me jetu
Fantastik do mbetesh ti per mu
Ndaj sot me vret
Se un zemer e kom nje emer
jo sdi cdo femer qe doje ti
Se ti zemer e ke nje emer
jo si cdo femer ndjenjat ti fala ty

Te doja me zemer dhe te du
Pos kohen nuk e kthej
Edhe pse mbone me lotuuu
Per ty vazhdoj te ndjej

Me ke thene se vetem ty te du
Edhe pa mu jo smunesh me jetu
Fantastik do mbetesh ti per mu
Ndaj sot me vret
Se un zemer e kom nje emer
jo sdi cdo femer qe doje ti
Se ti zemer e ke nje emer
jo si cdo femer ndjenjat ti fala ty

Se un zemer e kom nje emer
jo sdi cdo femer qe doje ti
Se ti zemer e ke nje emer
jo si cdo femer ndjenjat ti fala ty

Zemer e kom nje emer
jo sdi cdo femer qe doje ti
Se ti zemer e ke nje emer
jo si cdo femer ndjenjat ti fala ty


Ky tekst u dërgua nga  Lukinjo

Mimoza Shkodra - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0