Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mimoza Shkodra - Fuqia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuqia".
3. Video është e këngës "Fuqia", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mimoza Shkodra - Fuqia  (Feat. Big Tipp & Fatoni G)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  105

Këngë e albumit:

"Mega Hitet Verore"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big Tipp

01/08/2010

2010-07-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fuqia" kënduar nga Mimoza Shkodra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mimoza Shkodra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ghetto. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Yaaa Is young Ghetto BOY.
Listen to ME. I got the power. AAA.

E kom ni fuqi t'madhe n'veti qe e mun fuqien tone,
Fuqien e atynve, fuqien e ksaj qim nanne,
M'falni thom veq asaj nane, qe e morra rrugen e ron,
Me senet qe jom ka i boj, njerzimi kryt jon ka e majn,
Po' sdi pse spo ma nin, besa spi kqyri, as spi nij qa thojn,
Jeten qe pe BOJ, shum papaka e endrrojn,( Yaa )
100 vjet mi pas n'jet, ki mem pa me kry perpjet,
Jo prej plumit po prej ZOTIT ko me dek, shkruje n'flet,
Sem intereson kush o i fort, e kush o numer njo,
E kom aftsin me bo Diqka qe kerkush s'ka bo, Hala,
I got the power, plot ideja, sa her boj un sene t'reja
15 vet i ka TT-eja Amigo ti ejaaa.

Reffren. 2X.

Nisna prej vetes,
Gjithmon e njeki t'verteten
Kom Fuqien e madhe me veti,
Qe ma drejton Jeten,
Edhe nese vdes,
Shpirti ko me mbet,
E ty ko met njek,
Fuqia jeme ka vler,
Menimi yt shkon n'humner.

Athu a jom Talent, A nashta kom shum men,
A nashta veq perjetimet qe m'shtin me bo ket sen,
Pom vjen qeshtu me shkru, se s'muj gjanat mi harru,
Njeri si un s'mun me ndrru,
Fuqien e kom n'trup e mtru
'Fuqi e madhe' jom kat ndjej, sa her t'ndjej shperthej,
T'padishmit injorojin, n'boten tem s'mund t'jetojn,
Qee arsya Pse sem don, menimi jem gjith t'kundershton,
Kan me thon ky po kopjon ose po fantazon,
Nuk ka pas si unn, e ska me pas si un,
Njeri ma shum kom dhunti, s'kom koh me perdor un dhun,
Pun pun veq pun nat e dit,
Me shum qef diten e fundit shok jom tu e prit. ( YYAAA )Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet