Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Kafe E Llokum  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Alban Furtuna

Komente

Asnjë Koment

21/11/2017

2017-11-21T16:00:49+00:00Kafe e llokum jemi ti dhe une qysh met thon pak ma direkt kombinimi ma perfekt.

a po vjen ti sonte a po vi ama ti pak dashni
aromen tande ta du inspirim me jetu
per ty qka me than mashum na jena si kafe me llokum.

2x
kafe e llokum jemi ti dhe une qysh met thon pak ma direkt kombinimi ma perfekt.

thuje zemer thuje du me dit a pom pret a met prit
po du mu pa sonte me ty a me dal sy me sy
per ty qka me than mashum
na jena si kafe me llokum.

2x
kaffe e llokum jemi ti dhe une qysh met thon pak ma direkt kombinimi ma perfekt.

2x
kaffe e llokum jemi ti dhe une qysh met thon pak ma direkt kombinimi ma perfekt.


Ky tekst u dërgua nga Arbesa
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet