Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - I Pabesë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku mete mete
ndenja me e keqe
bone do faje i pabese je
Ku mete mete
ndenja me e keqe
bone do faje i pabese je

A e din se
dhe me te pa
nuk te njoh
Si e hupe
vajzen qe ty te do
nuk po muj mo
aa sa keq me ke bo
çka ndertum bashke
e ke shkel me komb

Ani de ani pa ty
ani de anii
ani de ani hiqmu se nuk ta fali

Ref:
Ku mete mete
ndenja me e keqe
bone do faje i pabese je
Ku mete mete
ndenja me e keqe
bone do faje i pabese je

Jam merzit
une pa ty
jam merzit
ti gjun me
thike ne shpirt
e une me trendafil

Jam merzit
une pa ty
jam merzit
ne goje jo
mos em flit
kurr mos em flit

Ani de ani pa ty
ani de anii
ani de ani hiqmu se nuk ta fali

Ref:
Ku mete mete
ndenja me e keqe
bone do faje i pabese je
Ku mete mete
ndenja me e keqe
bone do faje i pabese je


Ky tekst u dërgua nga ARGJIR CEKAMimoza Shkodra
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/02/2023
Muzika: Petro Xhori
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Xhulio Milloshi
Video Produksioni: MagicPro
Mix: Xhumill
Solo: Alsked Rrenja
Master: Johan Bejerholm
Dress: Fikrije Bunjaku
Hair & Makeup: EdonasatelieMimoza Shkodra - I Pabesë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Pabesë".
3. Video është e këngës "I Pabesë", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0