Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Staka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Mimoza Staka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 10 Maj 2012, Moza Staka publikon videoklipin "Nazet E Vajzerise". Më datë 23 Dhjetor 2014, Mimoza Staka publikon videoklipin "O Shoqet E Mija". Më datë 4 Janar 2016, Mimoza Staka publikon videoklipin "Je Zjarri Im". Më datë 26 Prill 2016, Mimoza Staka publikon videoklipin "Hajt Tja Nisim Kenges Sone". Më datë 12 Shtator 2017, Mimoza Staka publikon videoklipin "Nuk Burgoset Dashuria"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elida Bardhi

Elfete Sherifi

Drita Jetishi - Sahiti

Silvi Dollapi

Shkurte Mustafa

Mimoza Nelaj

Bardha Dernogllava

Violeta Demaj

Teuta Gashi

Hava Bytyqi

Tags: Mimoza Staka, Moza Staka, Moza


Komente mbi këtë artist