Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Hamit Biba
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: MIN 3 është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Ai quhet Hamit Biba dhe është nga Kavaja. Më datë 5 Janar 2019, MIN 3 publikon videoklipin "Part 1". Më datë 13 Mars 2019, MIN3 publikon videoklipin "Part 2". Më datë 27 Korrik 2019, Min 3 publikon videoklipin "Feliz". Më datë 5 Tetor 2019, Don Aldo publikon videoklipin "Kenga Jote", në bashkëpunim me Min3....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

1
3
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Gesko

Ace Yah

Leuname

Teson

Denis Kraja

Paniku

Tidra

Jointinjo

Gussi

Alban Chela

Tags: Min 3, Min3, Hamit Biba


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet