Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori - Si Shiu Në Xhama Që Bien Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10Ti je sikur drita e diellit te pare
Sikur shiu ne token e thare
Si nje lajm i mire ne fund

Ti je si nje zog qe fluturon
Si nje sy qe lotin pikon
Dashuri qe ndodhe nje here

Ti e din se jeta nuk esht aventur
Diten vin dhe shkojn askund
Ti e din se jeta nuk esht aventur
Diten vin dhe shkojn askund

E une te pres,sikur nata ne sy te vdes
Si nje yll qe shuhet ne det
Dashuri qe ndodhe nje here

Te shikoj,sikur shiu qe ne xhamat bjen
Sa e bukur,e embel me vjen
Sa e bukur e embel me vjen

Ti e din se jeta nuk eshte aventur
Ditet vijne dhe shkojne askund
Ti e din se jeta nuk eshte aventur
Ditet vijne dhe shkojne askund


Ky tekst u dërgua nga  ibrahimMinatori
Publikimi: 10/12/2001


Minatori - Si Shiu Në Xhama Që Bien
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Shiu Në Xhama Që Bien".
3. Video është e këngës "Si Shiu Në Xhama Që Bien", por nuk këndohet nga Minatori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Minatori:


Komente 0