Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori - Rruga E Gjatë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jeta është gënjeshtër,
më beso..
Natyrë e dehur,
në sytë e tu..

S'din se ç'je,
në krahërorin tim..

dashuria vjen,
dashuria shkon,
dhe mbesin unë dhe ti..

rruga është e gjatë,
e jeta e shkurtë.
në krahë të engjullit,
fluturo...

asgjë mos fol,
shpirti im..

dashuria vjen,
dashuria shkon,
dhe mbesim unë dhe ti..

heeeej...
a më dëgjon..
vitet që vijnë
vitet që shkojnë..

heeeej...
a më beson,

dashuria vjen,
dashuria shkon,
dhe mbesim unë dhe ti...

dashuria vjen,
dashuria shkon,
dhe mbesim unë dhe ti...

heeeej...
a më dëgjon..
vitet që vijnë
vitet që shkojnë..
Minatori
Publikimi: 19/12/1994


Minatori - Rruga E Gjatë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruga E Gjatë".
3. Video është e këngës "Rruga E Gjatë", por nuk këndohet nga Minatori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Minatori:


Komente 0