Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori - Përsëri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ti kur të vish,
në derë, mos trokit.
dua të mendoj,
se ëndërr je..

një ditë kur të shoh,
do ta kuptoj,
se ti gjithmonë
ke qenë këtu..

vetëm heshtja, unë dhe ti,
fjalët terri i mbulon,
dua të zgjohem,
të zgjohem pranë teje,

dua pranë të më jesh..

edhe një herë,
edhe një jetë,
edhe një jetë,
e dua për ty.

vetëm heshtja unë dhe ti,
fjalët terri i mbulon..

Përsëri...Përsëri...

...ti je këtu...

vetëm heshtja unë dhe ti,
fjalët terri i mbulon..

Përsëri...Përsëri...

...ti je këtu...
Minatori
Publikimi: 19/12/1994


Minatori - Përsëri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përsëri".
3. Video është e këngës "Përsëri", por nuk këndohet nga Minatori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Minatori:


Komente 0