Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori - Në Duart Tua Do Të Vdes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Unë nuk e di,
a të kam dashtë,
a ta kam thënë këtë ndonjëherë..

ende tretem në ata sy,
jam shtegtar që të kërkon ty..

si udhëtimi i gjatë në natë,.
ti më je strehë në shtërngatë,
edhe një jetë, unë do të pres
në duart tua do të vdes..

nuk ka rëndësi se ti vjen,
nuk ka rëndësi se ti shkon,
se ti më je një shikim që fluturon..

si një kujtim,
si një pikturë,
sikur një dhembje,
e varur në mur.

që më shikon,
dhe nuk flet,
a më ke dashtë ti ndonjëherë..

si udhëtimi i gjatë në natë,.
ti më je strehë në shtërngatë,
edhe një jetë, unë do të pres
në duart tua do të vdes..

nuk ka rëndësi se ti vjen,
nuk ka rëndësi se ti shkon,
se ti më je një shikim që fluturon..
Minatori
Publikimi: 10/12/2001


Minatori - Në Duart Tua Do Të Vdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Duart Tua Do Të Vdes".
3. Video është e këngës "Në Duart Tua Do Të Vdes", por nuk këndohet nga Minatori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Minatori:


Komente 0