Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori - Më Pëlqen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Më pëlqen si vishesh,
më pëlqen kur zhvishesh.
më pëlqen si dukesh,
më pëlqen kur zhdukesh..

Më pëlqen si ec,
më pëlqen kur ngec.
me mua kur s'vjen,
edhe kur gënjen.
Më pëlqen si flet,
edhe kur bërtet.

Më pëlqen, kur sytë i mbyll,
më pëshpërit,
dhe mua më beson,
si Zotit ton..

Më pëlqen kur më përqafon,
më pëshpërit,
dhe mua më beson,
si Zotit ton..

Më pëlqen...

Të dua kur vjen,
kur vjen në mesditë,
kur vjen në mesnatë,
dhe mbyt në shtrat.

Duhet t'më besosh,
se e vetmja je,
vetëm ty të kam,
i dashuruar jam...
më hipnotizon
gjaku n'dejë ma vlon

Më pëlqen, kur sytë i mbyll,
më pëshpërit,
dhe mua më beson,
si Zotit ton..


Ky tekst u dërgua nga  erresiraMinatori
Publikimi: 19/12/1994


Minatori - Më Pëlqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Pëlqen".
3. Video është e këngës "Më Pëlqen", por nuk këndohet nga Minatori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Minatori:


Komente 0