Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori - Engjell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ti je nje engjull..
Me krah te thyer.perpelitesh n'balt sa larg nga yjet..
K e qen e mir,, me emir se kio bot ,, ke fluturuar je reezuar sa posht

Por une edi kio eshte hia e iote kur sie ketuh eshte enderrr e keqee
Tashh ie aio qe askush ste njeh...ne shpirt ne zemer per mua do te mbetesh
Nje engjulll
Nje engjull
Nje engjull
Nje engjull

Ti je nje engjull me krah te thyer, perpelitesh n'balt sa larg nga yjet
Ke qen e mir me emir se kio bot ..ke fluturuar je rrezuar sa posht

Por une di kio eshte hija e iote kur sie ketuh eshte enderr e keeqe
tash ie aio qe askush ste njeh ne shpirt ne zemer per mua dote mbetesh
Nje engjull
Nje engjull
Nje englull
Nje engjull
Nje engjull


Ky tekst u dërgua nga DuffyeeMinatori
Publikimi: 10/12/2001


Minatori - Engjell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjell".
3. Video është e këngës "Engjell", por nuk këndohet nga Minatori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Minatori:


Komente 0