Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Minus - Call Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

30/09/2018

2018-09-30T21:35:31+00:00Ou lala
Ou ou ou la laa
Alo alo Minus...Minus!

Refren x2 :

Call me call me call me
Sa here je lonely lonely lonely
Be my homie homie homie
Se je my one & only, one & only

Part 1 :

Hey girl come and be my bestie
Trupin sikur summer t’ngas une sikur jetski
Mesazhet oret e vona, emojis edhe textin
Ti ke zbrit nga qielli baby ti je blessin(blessin) wouu
Oulalala(lala) lej krejt t‘folin bla bla bla, wouu
oumamama (mamaa) je shume hot like aj aj aj (gaal)
Girl je Tempting, kur lun the damn thing
Duke prit momentin, i wanna get in
Me thu çiko shijon si mohito
Me thu jam bonito dhe pse jam bandito
Ajo po m’gjun, sikur me shotgun rapapapam
Thirrem mandown
Rapapapam rapapapam! Gjun si me shotgun thirrem mandown

Refren x3

Call me call me call me
Sa here je lonely lonely lonely
Be my homie homie homie
Se je my one & only, one & only

Part 2 :

Bébé attend-moi one minute
Avec toi j’ai pas de limites
Je t’aime jusqu’à la folie (listen, listen)
Baby you call me
Ta voix une melodie
La plus bella de favella
J’ai vu que celle-là, le stylle rebella (bang bang)
Dans le ciel una stella
Arome kanella, tes cheveux kaçurela nana
Mon problème je t’aime dis-moi
Que tu ressens la même
Appelles-moi, mon sweet caramel
La seule éternelle, mon amour immortel alo
Alo alo alo, décroches le téléphone
Dans ma love zone 1 dans 1 million alo
Je te laisse pas alone, comme une firestone
Appelles mon iphone

Call me, and be my only
Dis-moi that you want me
Call me, and be my only
Dis-moi that you want me

Refren x2 :

Call me call me call me
Sa here je lonely lonely lonely
Be my homie homie homie
Se je my one & only, one & only

Minus
Na na na na
Na na, na naaaaa


Ky tekst u dërgua nga Minus (Andi Hoxha)
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet