Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mira Bregu - Nuk Jam Vetem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Vetem".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Vetem", por nuk këndohet nga Mira Bregu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mira Bregu - Nuk Jam Vetem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Sonte..."

Komente

Asnjë Koment

31/03/2013

2013-03-31T22:17:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Jam Vetem" kënduar nga Mira Bregu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bora Fera. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kur vetem jam
syte nga qielli i ngre
zemra me thot qe ti je atje...
babi im
duart i zgjas por je larg shume larg
sikur te ishim bashke perseri
i shtrejti im

Ref.:
jo e vetme nuk jam
je prane meje ti
ne cdo hap ne cdo hap
engjell mbrojtes je ti
buza e ftohte vec nje fjale do te thote
perse valle ne kete bote
s'paska vend per te gjithe

endrra me merr dhe me con diku larg
zemer djegur kerkoj nje kujtim
babi im
duart i zgjas por je larg shume larg
sikur te ishim bashke perseri
i shtrejti im

Ref. x2:
jo e vetme nuk jam
je prane meje ti
ne cdo hap ne cdo hap
engjell mbrojtes je ti
buza e ftohte vec nje fjale do te thote
perse valle ne kete bote
spaska vend per te gjitheMë Shumë Këngë Nga Mira Bregu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet