Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Mira Bregu & Ilir Shehu - Magjia E Kitarrës  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 34-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Magjia E Kitarrës" kënduar nga Mira Bregu & Ilir Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mira Bregu & Ilir Shehu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mira Bregu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet