Mira Janji

Avni Selmani E Sjell Mira Janjin Hot

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-05-2014]
Ajo ka thënë se falë linjave perfekte që ka duket seksi, e në fakt kjo foto e sapo realizuar nga fotografi i njohur Avni Selmani e nxjerr në pah ende më bukur sensualitetin e këngëtares.

Mira Janji ka realizuar këto ditë disa foto të bukura dhe mjaft ‘hot’ në studion e mjeshtrit Selmani, ndërsa ajo është konkurente me një këngë mjaft të bukur në festivalin ‘Celësi Muzikor 8’, ku flitet se do të jetë edhe në finale me 15 maj.
 (Maksim Gjokaj)

Avni Selmani E Sjell Mira Janjin Hot


Komente 0