Më mbaj mend (për 1 muaj)

Super Pushimet Dimërore Të Këngëtares Mira Janji

Nuk ka akoma asnjë votë

[09-01-2015]
Një nga këngëtaret e cila e mbylli me plot arritje dhe plot cmime 2014-ën është këngëtarja Mira Janji. Por ku e kanë gjetur atë ditët e para të Vitit të Ri?

Ja ku ne mësojmë se ajo po kalon ende nga fundviti i kaluar e deri më tani në disa nga vendet më të bukura të evproës disa pushime fantastike në këto ditë të ftohta.

Artistja simpatike ka qenë shumë e angazhuar edhe në programet festive ku ka sjellë dy këngë mjaft të bukura një baladë dhe një këngë ritmike që janë pritur shumë mirë.

Nga fotot që ne siguruam duket se Mira është duke bërë super pushime dhe shihet mjaft e lumtur, tashmë për të marrë forcë dhe relaks e për tu rikthyer vitit 2015 me hite të tjera që ka në plan.
 (Indeksonline)Komente 0