Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Me Ty Kam Jete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E hene e marte e merkur
ditet secin kurr
e enjte e premte e shtune
vetem mbeta une

smundem trembem frikem
pa ty nje jave
ditet vitet duken pa ty

ref.
Nje jave pa ty se dua
te jemi dy e dua
nje jave pa ty vertet te jemi dy kam jete

nje jave pa ty se dua
te jemi dy e dua
nje jave pa ty e vertet
te jem me ty kam jet

Ky tekst u dërgua nga EnaPublikimi: 02/04/2008
Festivali: Top Fest 5


Mira Janji - Me Ty Kam Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Kam Jete".
3. Video është e këngës "Me Ty Kam Jete", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0