Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Me Mjafton Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me mer me vete atje
ne endren tende te fle
sri dot pa mua edhe ti
se une te dua e di

kam frik nga koha kur kalon
ora qe iken me trishton
me ty momenti sme mjafton
vitet me duken nje sekond

Ref.

Me mjafton te jesh i imi perjet me mjafton
me mjafton te jesh me mua nje jet me mjafton
me mjafton te me duash vetem mua me mjafton
me mjafton qe te me thuash me beso vetem mua me mjafton me mjafton me mjaftonNuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 22/02/2013


Mira Janji - Me Mjafton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mjafton".
3. Video është e këngës "Me Mjafton", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0