Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Merre Shtruar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjithmon te thoja po kujt ia thoja
nje femer duhet te dish ta fitosh
nuk me degjove si di te gjitha

nje femer te genjen me pjaten bosh
mesoje ha ha ha
te lindur meshkuj mekatar
mesoje ha ha ha
ne dim te qeshim dhe te qajm

ref.
Merre shtruar pa nxituar
zemren ti ma ke lenduar
i trishtuar i vetmuar
une trofe i pa fituar

sa perseritet dhe historia
miljona vite thoni tnjejtat fjale
nuk e mendoni se ne ju duam
o gjuetar per zemra te pafaj mesoje
ha ha ha te lindur meshkuj mekatar
mesoje ha ha ha
ne dim te qeshim dhe te qajm.


Ky tekst u dërgua nga  Anisa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 06/02/2010


Mira Janji - Merre Shtruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merre Shtruar".
3. Video është e këngës "Merre Shtruar", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0