Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Ti Me Msove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ndjeja mall une pa ja nda
dhe doja une ty me tpa
dhe doja une ty me tpa
e kur tpash pika me ra

ishe i bukur o sa i bukur
i dashur si gjithmon

Reff...
Ti me msove cfare eshte dashuria
vetem mi zgjon ndjenjat e mia
nese duhet jeten ty ta fali
dhe krejt boten flak per ty a kalli

pa u ndal dot gezoj
gjithe me ty une do jetoj
se pa ty nuk egzistoj.


Ky tekst u dërgua nga Nisa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 01/07/2007


Mira Janji - Ti Me Msove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Msove".
3. Video është e këngës "Ti Me Msove", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0