Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Hani, Pini, Dasem Kini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ju o zonjat e medha
pse i pret ato shaka
nje nuk pi e nje nuk ha
qejf i mbetur ku u ka

Hani pini dasem kini
zonja ishit zonja ini
dasem lele dasem o
zun e luajn zonjat o
pse skercejne zonjat o

Mish i pjekur ne tepsi
cte gjeti aty qe rri
cme gjeti as vet se di
sme zu me dor njeri

Po ti o moj revani
perse loton ne cini
mjalti mbi faqe mu shkri
ma bejne zonjat me sy


Ky tekst u dërgua nga MajliMira Janji
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Nexhip Seraj
Orkestrimi: Adrian Hila


Mira Janji - Hani, Pini, Dasem Kini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hani, Pini, Dasem Kini".
3. Video është e këngës "Hani, Pini, Dasem Kini", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0