Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mira Janji - Dancing All Night
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dancing All Night".
3. Video është e këngës "Dancing All Night", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mira Janji - Dancing All Night  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

De Vox

Këngë e albumit:

"Pa Ty"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014

Komente

2 🔥

21/01/2014

2014-01-21T13:07:54+00:00SHUM BRENDE ME KLAS
SHUM NJEREZ QE VIJN
KERKOJN NJE PARAJS
DHE KET BOLL MIR E DIN
I LOVE
TO DANCING
ALL NIGHT

ME BITIN QDO NAT
MENGJESIN E PRES
TE QMENDUR NE CLAB
DHE GOTA ME X
I LOVE TO DANCING
ALL NIGHT
DANCING ALL NIGHT...

MUZIKA QDO NAT
HAJ KLAS E ME STIL
TI NGREJM DUAR LART
ME MUA TE GJITH
I LOVE TO DANCING
ALL NIGHT

ME BITIN QDO NAT
MENGJESIN E PRES
TE QMENDUR ME CLAB
DHE GOTA ME X
I LOVE TO DANCING
ALL NIGHT
DANCING ALL NIGHT...
DANCING ALL NAJ
OLLEJ PEN PENI HEJ
DANCING ALL DANC
GO PRIMA DIGJEJ

Muzika: De Vox
Teksti: De Vox
Orkestrimi: De Vox

Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet