Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konci - Brenda Vetes Më Merr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Jam nuk jam
me vetja ime
kam nuk kam
me frymen time
ma pi lotin ditaaaa...
E me bren dhe nataaa...

Enderroj boten pa mure
rikrijoj zerat e tyre
imagjinoj cfare humba dje
dhe pres pa fund...
eja me meeerr...

Qaj e qesh kendoj vallzoj
e genjehem e marrosem
te vertetat si ndryshoj
por dua te jetoj

Qaj e qesh kendoj vallzoj
Here trishtohem here brengosem
te vertetat si besoj
e prap jetooooj

Jam une ere e lire
e ti marr botes pakez qiell
jam nje peme e cmendur
E ne dimer do te cel

Ti me merrrrrrrrr
Ti ne kto mure eja me merrrr
Me veten time mos me ler...

Jam une ere e lire
e ti marr botes ka kaq qiell
jam nje peme e cmendur
E ne dimer do te cel

Mos me leeerrr
Ti ne kto mure mos me ler
brenda vetes ti me merr
Mos me leeeeeeeeeer...

Enderroj boten pa mure
rikrijoj zerat e tyre
Imagjinoj
cfare humba dje
e pres pa fund eja me merr

Qaj e qesh kendoj vallzoj
e genjehem e marrosem
te vertetat si besoj
e prap jetooooj

Ti me merrrrrrrrr
Ti ne kto mure eja me merrrr
Me veten time mos me ler...

Jam une ere e lire
e ti marr botes pakez qiell
jam nje peme e cmendur
e ne dimer do te cel

Mos me merr
Ti ne kto mure mos me ler
brenda vetes ti me merr
Mos me leeeeeeeeeer...

Enderroj boten pa mure
rikrijoj zerat e tyre
Imagjinoj
cfare une kam ndejere
e pres pa fund eja me merr

Eja me merrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Jam une ere e lire
e ti pas botes ka kaq qieel
jam nje peme e cmendur
ne c'dimer do te cel

Mos me leeerrr
Ti ne kto mure mos me ler
brenda vetes ti me merr
Mos me leeeeeeeeeer...

BRENDA VETES MOS ME LER...


Mira Konci - Brenda Vetes Më Merr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Brenda Vetes Më Merr".
3. Video është e këngës "Brenda Vetes Më Merr", por nuk këndohet nga Mira Konci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:


Komente 0