Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mira Konci - Bashkon Zemrat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashkon Zemrat".
3. Video është e këngës "Bashkon Zemrat", por nuk këndohet nga Mira Konci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mira Konci - Bashkon Zemrat  (Feat. Foel Grillo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika:

Shpëtim Saraçi

Teksti:

Albana Hajdini

Pjesëmarrëse në

Festivali i 29-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1990

1990-11-30T23:00:00+00:00ja nise melodia e bashk ne vallzojme ti ngadal ze kendon bash kon mijra zemra kjo muzik e bukur cdo kufi e kalon vallzoj vallezoj e veshur ne te bardha e ne sy ndrin nje lot me mbaj ne krah e bashke kercejm ne lambada si ne enderr jam sot refreni mos ndalo o melodi ti mbremje mos mbaro zjarre e ndeze shpirtin tim meze le te kendojme tedua thot kenga dhe une them te dua mengadal tek vallezoj un te them tedua bashkon mijera zemra kjo m...


Ky tekst u dërgua nga asim hoxha prishtine
Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet