Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konci - Thuaja Rini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  30

Vajza djem sot jeta po ju pret,
ta filloni ta jetoni
jo nuk eshte e lehte,
ti meso puno dhe di perse krijon
moj rini ti e ardhmja do te ndrij.

Vajza djem sot jeta po ju pret,
ta filloni ta jetoni jo nuk eshte e lehte
ti meso puno dhe di perse krijon,
moj rini ti e ardhmja do te ndrij

Thuaja rini kenges qe di ti,
lere gezimin te trokas ne gji,
thuaja rini kenges qe di ti
yjet le ta kene zili...

REF.:
Te kendoj me ju,
dhe çdo dite me shume kerkoj,
te krijoj pa fund, juve tua dhuroj.
Te kendoj per ju,
dhe cdo dite me shume kerkoj,
te krijoj pafund t'ja dhuroj


Ky tekst u dërgua nga jonaMira Konçi
Publikimi: 05/11/2016


Mira Konci - Thuaja Rini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuaja Rini".
3. Video është e këngës "Thuaja Rini", por nuk këndohet nga Mira Konci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:


Komente 0