Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konci - Je Vetem Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Ish kjo foto e harruar
Mes nje libri neper flete
Si nje film kjo jeta ime
Bardh e Zi e heshtur vjen
Me risjell disa kujtime
Vitin jo Nuk e mbaj mend
Por nga lulet qe me sillje
Besoj ishte Maj

Qysh ather ti je me mua
Larg e afer ne te dy
Nese bota ka ndryshuar
Skane ndryshuar ata sy
Dhe ne muajt e njesuar
Dhe kur stinet I ngaterroj
Vetem majin di ta pres
E dashuroj

Ref
Je vetem ti
Edhe endrren ma rremben
Je vetem ti
Rreth meje diellin sjell
Dhe prape je ti
Dritheroj sa here me prek
Ne cdo bote une do te gjej
Vetem ti

Ish kjo foto e harruar
Sot Kaq shume me mua flet
Ne fundosje une pas teje
Me perpin I madhi det
Mora fryme nga fryma jote
A me solle ti ne jete
Dhe sa here qendroj prane teje
Mua malli me merr

Malli me merr

Qysh athere ti je me mua
Larg e afer ne te dy
Edhe bota s'ka ndryshuar
Ne ata sy

Ref
Je vetem ti...Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Konçi
Publikimi: 01/11/2000
Festivali: Kënga Magjike 2000
Teksti: Pandi Laço


Mira Konci - Je Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Je Vetem Ti", por nuk këndohet nga Mira Konci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:


Komente 0