Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konci - Muzika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Edhe yjet perenduan
Ne hapesire larg u treten
Nuk jam vetem
Jam me ty

Pak me shume nga dita ime
Dhe gjithshka nga nata ime
Mi rrembeve
Jam me ty

Jam me TY
E vec ti me ke
Dhe athere kur ndjehem keq
Emocione e ndjenja
Me tinguj I percjell
Dhe bota e madhe
Mbi pianon time zbret

Ku kalonte femijeria
Ku trokiste dashuria
Peshperite jam me ty
dikur loti rrokullisej
E kur shpirti im braktisej
peshperita
Jam me Ty

Vec me ty
Ne tjeter jete
Nuk Frikem
Se mos Vdes

Emocione dhe ndjenjat
Me tinguj I percjell
Dhe bota e madhe
Mbi pianon time zbret

Nje njeri qe lemoshen pret
Dashurine ja fale ti
Nje femije qe paqen pret
Ti ja jep ne pafundesiNuk kemi video për këtë këngë.


Mira Konçi
Publikimi: 09/04/2013
Muzika: Shpëtim Saraçi
Teksti: Pandi Laço


Mira Konci - Muzika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muzika".
3. Video është e këngës "Muzika", por nuk këndohet nga Mira Konci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:


Komente 0