Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Je Si Lulja Ne Pranvere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I

je si lulja moj ne pranvere
me shume ngjyra
me shume ere
2x
zemra ime moj po te pret
dil moj vashe te shof njhere

refreni
2x
buzekuqe moj sic je ti
jane te embla moj si qershi
2x
faqebardh moj vetull zeze
hajde vajze moj ty te pres

II

je flutra moj qe flutron
me shume ngjyra moj
me shume flete
2x
hapi krahet moj hec me mu
hajde vajze moj se te du

refreni
2x
buzekuqe moj sic je ti
jane te embla moj si qershi
2x
faqebardh moj vetull zeze
hajde vajze moj ty te pres


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Miranda Hashani - Je Si Lulja Ne Pranvere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Si Lulja Ne Pranvere".
3. Video është e këngës "Je Si Lulja Ne Pranvere", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0