Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - E Mi Gezofsh Moj Lal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e mi gezofsh o mi lale
kepucet me take
2x
o kur ti shof o mi lale
cme ben merake

II

2x
o mi gezofshe o mi lale
jelekun prej arit
2x
o ta ka cep o mi lale
ty beqari

III

2x
e ma gezofsh o mi lale
unazen prej ari
2x
o ta ka pru o mi goce
ty beqari

hajde hajde goce
hajde mashallah
hajde merre cunin
merre me sevda


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - E Mi Gezofsh Moj Lal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mi Gezofsh Moj Lal".
3. Video është e këngës "E Mi Gezofsh Moj Lal", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0