Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - A Do Të Kthehesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Lamtumire une nuk te thash
kur ti ike e pa bese
Me dhembje n'zemer ti me le
duke pritur e pa shprese

Qielli flakej nga rrufete
i ngrire ishte trupi im
kur m'puthe per t'fundit here
me kaploj nje dritherime

A do te kthehesh ti ndonjehere
une te pres me lot me lot ne sy
te mi kthesh ti mua pranverat
qe i kam humbur veq per ty


Ky tekst u dërgua nga Miranda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - A Do Të Kthehesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Do Të Kthehesh".
3. Video është e këngës "A Do Të Kthehesh", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0