Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - O Zot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Asnjehere se kam besuar qe pran meje do jesh ti
e tash prap na qofte harruar eja prap te te mbaj ne gji
ma jep doren si atehere, per arsye nuk ka vend
perqafome dhe vetem hesht dashuria le te flet

Ref

o zot o zot ty te qofsha fal qe ti prap na ke bashku
o eja djal e mos me rri dashuria ska kufi


Ky tekst u dërgua nga Hekurani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - O Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Zot".
3. Video është e këngës "O Zot", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0