Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Mire Se Vjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

nese nje dite do te pendohesh nese kjo jet te eshte merzi nuk e kam nderruar numrin ende jam tuj prit nuk do te pyes ku ishe zemer i falur do te jesh vetem ktheu ti nuk do te pyes se cila femer te preu ty ne bes mir se vjen perseri nese merziten aventurat edhe i lumtur te mos jesh ate dit kur me ke braktisur ku e ke lan aty do ta gjesh


Ky tekst u dërgua nga  dini98Miranda Hashani
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/07/2014
Festivali: Zhurma Show 2014
Muzika: Avni Qahili
Teksti: Avni Qahili
Video Produksioni: EMF Creative


Miranda Hashani - Mire Se Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mire Se Vjen".
3. Video është e këngës "Mire Se Vjen", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 1